O nás

Našim záměrem je poskytnout vám kvalitní komplexní péči o vaše tělo i ducha a zároveň vám úkázat možnosti, jak o sebe můžete pečovat sami. Není naším cílem vás každý týden napravovat a na různé neduhy doporučovat bylinky a doplňky stravy, aniž bychom společně neodhalovali příčiny obtíží. Zastáváme názor, že si každý zodpovídáme za kvalitu svého života sami a tedy i za své zdraví. Proto Vám budeme ukazovat způsoby, kterými si můžete sami pomáhat.

 

Služby vám bude poskytovat Pavlína Svobodová a Marek Tomeš

Pavlína provádí veškeré zmíněné masáže, má víceletou praxi jako zdravotní sestřička, rehabilitační kvalifikaci a 20.letou praxi jako masérka. Od mládí má citlivější (rozvinutější) vnímání, což ji umožňuje lépe diagnostikovat aktuální stav klienta. Pomáhá s uvolňováním a rozcvičováním poúrazových stavů. Momentálně působí i v rehabilitačním zařízení Ratolest. Mimo jiné má i velké nadání pro výklad karet. Absolvuje kurzy tantrajogy, jíž se chce stát lektorkou.

 

Marek vystudoval tělesnou výchovu, věnuje se zdravotnímu cvičení, absolvoval rehabilitační kurz a je cvičitelem zdravotní tělesné výchovy, dále cvičitelem metody  SM systém (spirální stabilizace), trenérem tenisu a fitness. Momentálně pracuje i ve sportovním komplexu H-centrum. Dále se věnuje výživovému poradenství a masérství (provádí klasickou masáž, relaxační, sportovní, shiatsu, breussovu m., jemnou masáž plosek nohou). Marek je studentem tradiční čínské medicíny a navštěvuje kurz tai či.

 

Studenti a důchodci mají slevu 20% na masáž.

Každá desátá masáž zdarma.